Przejdź do treści

Zajęcia dla dzieci z matematyki – Gliwice.

zajęcia dla dzieci Gliwice
 • Łowcy Smoków – zajęcia dla dzieci klasa 0 i 1
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 45 minut
  (15 minut przerwy)
 • Kosmiczni Detektywi – zajęcia dla dzieci klasa 2 i 3
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
  (15 minut przerwy)
 • Celem programu Mistrzowie Matematyki jest wykształcenie wyobraźni oraz intuicji matematycznej u dzieci. Na naszych zajęciach uczą się one samodzielnie myśleć, rozwiązywać problemy oraz dostrzegać regularności. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.
 • Rozbudzony talent matematyczny sprawia, że dzieci po naszych kursach bardzo dobrze radzą siebie w szkole.
 • Dzieci, które rozumieją matematykę zazwyczaj nie mają również problemów z nauką innych przedmiotów „ścisłymi” w przyszłości.
 • Dzieci, zaczynają lubić matematykę i nie mają żadnych problemów z tym przedmiotem.
 • Poprzez taką konstrukcję zajęć, w przyszłości, lekcje matematyki staną się przyjemne, a zadania na konkursach matematycznych – proste.
matematyka kurs Gliwice
nauka matematyki Zabrze
 • Cały program kursu ubrany jest w fabułę, która uatrakcyjnia zajęcia, a trening wyzwala dużą dawkę zaangażowania.  W grupie młodszej Smoki chcą, żeby wszystkie dzieci, na całym świecie straciły swoje zdolności matematyczne. Jednak dzielni Łowcy Smoków, pielęgnują i rozwijają swoje talenty matematyczne, dzięki czemu mogą uratować świat! W grupie starszej dzieci wcielają się w rolę detektywów, którzy rozwijają swoje umiejętności dedukcji i rozwiązują zagadkę zaginionego skarbu. Na każdych zajęciach dzieci mają do wypełnienia tajemniczą misję, podczas której z wypiekami na twarzy, przeżywają emocjonujące przygody.
 • Każde zajęcia rozpoczynamy zadaniem logicznym, aby już na początku pobudzić ciekawość matematyczną dzieci.
 • Mistrzowie Matematyki to kreatywne zajęcia rozwijające zdolności matematyczne. Ambitne zadania rozwiązujemy praktycznie oraz poprzez dobrą zabawę. Dzieci zaczynają od początku przekonywać się, że matematyka może być ciekawa i przyjemna.
 • Małe dzieci mają dużą łatwość uczenia się i nie oceniają tego, czego się uczą, dlatego na kursie szybko zaczynają kojarzyć matematykę
  z zabawą i przyjemnością.
 • Dzieci kochają taki sposób uczenia się, a to sprzyja tworzeniu atmosfery akceptacji i twórczej pracy.
Gliwice kursy z matematyki Zabrze

Cena:

Cena zawiera: podręczniki i wszystkie niezbędne materiały dla dzieci potrzebne w czasie kursu.

Pierwsza rata/ wpisowa (materiały) 295 zł. Bezkosztowa rezygnacja do 11.09
Opłata ratalna po 325 zł .
Rabat dla rodzeństwa lub kontynuację, uczęszczanie na dwa kusy – 295 zł


Zajęcia Łowcy Smoków dla dzieci z klasy 0 i 1 

Zajęcia Kosmiczni Detektywi dla dzieci z klasy 2 i 3

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA
LUB UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI 🙂Wypełnij formularz, zadzwonimy lub napiszemy do Ciebie i omówimy szczegóły.​Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Akademia Nauki Gliwice, 44-100 Gliwice, ul. Hoblera 10. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zaprzestania ich przetwarzania.
Zajęcia dla dzieci z matematyki Gliwice