Przejdź do treści

WWR Gliwice Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka realizowane jest od stycznia 2023 roku.
Zapisy poprzez formularz znajdujący się poniżej.

Celem WWR jest pomoc dzieciom z zaburzonym rozwojem psychoruchowym i społecznym, zagrożonym niepełnosprawnością i niepełnosprawnym oraz ich rodzicom i opiekunom. W ramach wczesnego wspomagania organizowane będą zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb dziecka i skierowane będą do dzieci, które nie rozpoczęły jeszcze nauki w szkole.


Zasady przyjęcia na WWR

  • Warunkiem przyjęcia dziecka na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju jest dostarczenie przez rodziców lub opiekunów prawnych następujących dokumentów:
  • opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, wydaną przez zespół orzekający z publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej (oryginał)
  • wniosku o przyjęcie dziecka do zespołu WWR

Przed złożeniem Wniosku prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności miejsc.
Prosimy również zapoznać się z Regulaminem Zajęć WWR

Zajęcia prowadzą specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje aby prowadzić zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Zespół obejmuje specjalistów z dziedziny psychologii, pedagogiki, logopedii oraz rehabilitacji ruchowej.

Wczesne Wspomaganie Rozwoju Gliwice

Cena:

Po zakwalifikowaniu dziecka do udziału w WWR zajęcia pokrywane są z dotacji.

Dokumenty do pobrania:
Regulamin – pobierz.
Wniosek o przyjęcie na WWR – pobierz.Formularz zgłoszeniowy WWR

Skorzystaj z formularza, oddzwonimy lub napiszemy do Ciebie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Akademia Nauki Gliwice, 44-100 Gliwice, ul. Hoblera 10. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zaprzestania ich przetwarzania.

Wczesne wspomaganie rozwoju dla dzieci Gliwice. 
Wczesne wspomaganie rozwoju dla dzieci Zabrze.