Przejdź do treści
  • Korzenie Sukcesu – zajęcia dla dzieci/ młodzieży – klasa 7 i 8 – dla 13, 14, 15 latków.
    28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
    (15 minut przerwy)
  • Kurs Nastolatek z Klasą przeznaczony jest dla tych uczniów, którzy chcą się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności uczenia się i prezentowania swojej wiedzy, a przed nimi ważne egzaminy.
  • Poprzez trening szybkiego czytania, technik pamięciowych, twórczego myślenia i koncentracji uczestnicy kursu nabywają umiejętności sprawnego pozyskiwania informacji i opanowują narzędzia efektywnego uczenia się, co znacznie skraca czas nauki dużej ilości materiału.
  • Uczniowie opanowują techniki relaksacji, koncentracji czasie uczenia się i radzenia sobie ze stresem przed sprawdzianami i egzaminami.
  • Kursanci przechodzą profesjonalne szkolenie z autoprezentacji, w tym również przed kamerą. Przechodzą również trening asertywności, trening docierania do własnych zasobów oparty na coachingu oraz poznają podstawy osobistego rozwoju. Wszystko po to, aby uświadomili sobie swoje mocne strony, mogli zrozumieć komunikację werbalną i niewerbalną, potrafili umiejętnie kierować własnym wizerunkiem oraz lepiej zarządzać swoim czasem.
  • Cały kurs „ubrany” jest w formę gry fabularnej, która wciąga młodzież i zachęca do działania. Przeprowadzane są również eksperymenty rozwijające ciekawość świata i tłumaczące różne zjawiska.
zajęcia dla dzieci 13, 14 , 15 lat Gliwice.
Zajęcia dla młodzieży Gliwice.
Zajęcia dla dzieci klasa 7 i 8 Gliwice

Cena:

Kurs Korzenie Sukcesu dla uczniów z klasy 7 i 8 – zajęcia 1x/ tyg (w bloku: 2 zajęcia po 60 minut oraz 15 minut przerwy).

Opłata ratalna miesięczna po 275zł – płatne do 10 każdego miesiąca przez 9 m-cy.

Cena zawiera: książki i wszystkie niezbędne materiały dla uczniów potrzebne w czasie kursu.

Zapisz się na Dni otwarte 🙂

Najbliższe Dni otwarte:
20.05 matematyka i 3.06 kursy rozwijające.

W każdej chwili możesz również przyjść z dzieckiem na bezpłatne zajęcia pokazowe 🙂

Wypełnij formularz, zadzwonimy lub napiszemy do Ciebie i omówimy szczegóły.​ ​

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Akademia Nauki Gliwice, 44-100 Gliwice, ul. Hoblera 10. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zaprzestania ich przetwarzania.
Akademia Nauki Gliwice