Przejdź do treści

Gliwice zajęcia dla dzieci 11, 12, 13 lat.

 • Młodzi naukowcy na tropie – zajęcia dla dzieci klasa 5 i 6
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
  (15 minut przerwy)

 • Uczeń z Charakterem to program, skonstruowany z myślą o dzieciach, które mierzą się nie tylko z nauką, ale również, ze zmianami, które zachodzą w nich samych, związanych z okresem dojrzewania. To świetny czas, żeby młodzi ludzie odkrywali tajemnice funkcjonowania swojego mózgu, pamięci i swoich uczuć.
 • Umiejętność posługiwania się Technikami Pamięciowymi ułatwia zapamiętanie i skraca czas uczenia się coraz większej ilości materiału. Dlatego bardzo ważnym elementem programu Uczeń z Charakterem, jest uczenie się… uczenia.
 • Dzieci uwielbiają eksperymentować, jednak praktycznie w ogóle nie robią tego w szkole. Na kursie eksperymenty są bardzo ważnym elementem, który rozwija pasję do nauki i pokazują jej praktyczną stronę.
 • „Karmienie lwa” i „Budzenie olbrzyma” to nasze autorskie ćwiczenia rozwijające w nastolatkach ważne w jego życiu cechy, m.in. poczucie własnej wartości. Dlatego bardzo ważne w tym wieku staje się umiejętność dostrzegania i doceniania swoich mocnych stron! Dzięki grom i zabawom, kursanci uczą się regulować swoje emocje i kierować uwagę w stronę zasobów wewnętrznych, które posiadają.
 • Dzięki treningowi czytania ze wskaźnikiem, Twoje dziecko rozwinie pamięć, poszerzy swoje pole widzenia i wygimnastykuje oczy. Twoje dziecko nie tylko zacznie czytać szybciej, ale poprawi również rozumienie czytanego tekstu. Wszystkie przeczytane teksty poparte są eksperymentami naukowymi, zabawami i grami.

 • Cały program kursu ubrany jest w fabułę, która uatrakcyjnia zajęcia, a trening wyzwala dużą dawkę zaangażowania.
 • Kursanci aby wykonać tajemnicze misje muszą zdobywać kolejne poziomy rozwoju czytania, pamięci i koncentracji. W wykonywaniu zadań pomaga im wiedza z zakresu fizyki, chemii i biologii, którą gracze zdobywają podczas spotkań.
 • Dzieci kochają taki sposób uczenia się, gdyż gra sprzyja tworzeniu atmosfery akceptacji i twórczej pracy.
zajęcia dzieci 9, 10, 11,12, 13 latków Gliwice Zabrze.

Cena:

Zajęcia Młodzi naukowcy na tropie dla dzieci z klasy 5 i 6 – zajęcia 1x/ tyg (w bloku: 2 zajęcia po 60 minut oraz 15 minut przerwy).

Opłata ratalna po 295zł .
Pierwsza rata/ wpisowa 265 zł. Bezkosztowa rezygnacja do 11.09
Rabat dla rodzeństwa lub kontynuację.

Cena zawiera podręczniki i materiały niezbędne na zajęciach.

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA
LUB UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI 🙂Wypełnij formularz, zadzwonimy lub napiszemy do Ciebie i omówimy szczegóły.​

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Akademia Nauki Gliwice, 44-100 Gliwice, ul. Hoblera 10. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zaprzestania ich przetwarzania.
Akademia Nauki Gliwice