Przejdź do treści

 • Pierwsza Kosmiczna Przygoda – zajęcia dzieci klasa 1
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
  (15 minut przerwy)
 • IQ Agenci – zajęcia dzieci klasa 2
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
  (15 minut przerwy)
 • Galaktyczna przygoda – zajęcia dla dzieci klasa 3 i 4
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
  (15 minut przerwy)
 • Kurs Mądre Dziecko to specjalnie opracowany program, który przygotowuje uczniów z klasy 1 i 2 do łagodnego przejścia i sprawnego funkcjonowania w tej nowej szkolnej rzeczywistości.
 • Twoja pociecha będzie chętnie i z zainteresowaniem uczestniczyć w zajęciach przede wszystkim dlatego, że cały czas świetnie się będzie bawić. W Akademii Nauki Gliwice, dzieci nowych umiejętności uczą się w sposób naturalny w zaprojektowanych przez nas zabawach i grach.
 • Dzieci podczas zajęć nauczą się swoich pierwszych technik pamięciowych i Map Myśli. Ten sposób uczenia się angażuje kreatywność i wyobraźnię. W formie różnych zabaw dzieci będą trenować i gimnastykować pamięć i tym samym opanowywać techniki, które sprawią, że w przyszłości, nauka będzie przyjemniejsza i bardziej efektywna.
 • Podczas kursu pielęgnujemy w dzieciach ciekawość świata i pasję do zgłębiania tajemnic nauki, dlatego prawie na każdych zajęciach, dzieci wykonują eksperymenty naukowe. Dzięki temu zaczynają dostrzegać głębszy sens uczenia się.
 • Dziecko podczas kursu, pozna i nauczy się stosować Trójstopniową technikę regulacji. Pomoże w tym nasza autorska Skala gotowości do nauki, która zachęca dzieci do wykonania trzech kroków, prowadzących do uzyskania optymalnego stanu skupienia i motywacji do nauki. Krok pierwszy to głaskanie jaszczurki czyli uspokajanie mózgu gadziego. Dziecko ma szansę wyciszyć się i opanować stres. Krok drugi to karmienie lwa czyli odkrywanie własnej wartości. Krok trzeci – budzenie olbrzyma to ćwiczenia aktywizujące zdolności językowe, matematyczne, artystyczne oraz społeczne dziecka.
 • Dzięki specjalnie skonstruowanemu treningowi ze wskaźnikiem, Twoje dziecko rozwinie pamięć, poszerzy swoje pole widzenia i wygimnastykuje oczy. To wszystko sprawi, że czytanie stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne. Twoje dziecko nie tylko zacznie czytać szybciej, ale poprawi również rozumienie czytanego tekstu. Młodsi uczniowie na kursie rozwijają sprawność czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.
 • Gniew smoka to specjalnie skonstruowana gra edukacyjna wydana w bardzo atrakcyjnej formie, która pomaga dzieciom opanować poprawną ortografię, tabliczkę mnożenia i potrzebne wzory matematyczne. Na zajęciach będą regularnie odbywać się rozgrywki, co mocno integruje grupę.
 • W programie biorą udział również rodzice. Specjalnie przygotowane warsztaty przybliżają rodzicom następujące zagadnienia:  emocjonalne podstawy sukcesu w szkole, indywidualne wzorce myślenia dziecka, rola ciała w procesie uczenia się, komunikacja, motywacja, jak pomóc dziecku z trudnościami w nauce w szkole.
Zajęcia dla dzieci 7, 8, 9, 10 latków Gliwice

Cena:

Zajęcia Pierwsza Kosmiczna Przygoda dla dzieci z klasy 1 – zajęcia 1x/ tyg (w bloku: 2 zajęcia po 60 minut oraz 15 minut przerwy).

Zajęcia IQ Agenci dla dzieci z klasy 2 – zajęcia 1x/ tyg (w bloku: 2 zajęcia po 60 minut oraz 15 minut przerwy).

Zajęcia Galaktyczna przygoda dla dzieci z klasy 3 i 4 – zajęcia 1x/ tyg (w bloku: 2 zajęcia po 60 minut oraz 15 minut przerwy).

Opłata ratalna po 295zł .
Pierwsza rata/ wpisowa 265 zł. Bezkosztowa rezygnacja do 11.09
Rabat dla rodzeństwa lub kontynuację.

Cena zawiera: podręczniki i materiały niezbędne na zajęciach.

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA
LUB UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI 🙂


Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.​

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Akademia Nauki Gliwice, 44-100 Gliwice, ul. Hoblera 10. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zaprzestania ich przetwarzania.
Akademia Nauki Gliwice