Przejdź do treści

Zajęcia dla dzieci 6, 7, 8, 9, 10 lat

Uwaga!
Trwają zapisy na zajęcia pokazowe 🙂


Zajęcia dla dzieci 6, 7, 8, 9, 10 lat Zabrze

 • Pierwsza Kosmiczna Przygoda – zajęcia dzieci klasa 1
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
  (15 minut przerwy)
 • IQ Agenci – zajęcia dzieci klasa 2
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
  (15 minut przerwy)
 • Galaktyczna przygoda – zajęcia dla dzieci klasa 3 i 4
  28 spotkań podzielonych na dwa bloki po 60 minut
  (15 minut przerwy)

 • Kurs Mądre Dziecko to specjalnie opracowany program, który przygotowuje uczniów z klasy 1 i 2 do łagodnego przejścia i sprawnego funkcjonowania w tej nowej szkolnej rzeczywistości.
 • Twoja pociecha będzie chętnie i z zainteresowaniem uczestniczyć w zajęciach przede wszystkim dlatego, że cały czas świetnie się będzie bawić. W Akademii Nauki Gliwice, dzieci nowych umiejętności uczą się w sposób naturalny w zaprojektowanych przez nas zabawach i grach.
 • Dzieci podczas zajęć nauczą się swoich pierwszych technik pamięciowych i Map Myśli. Ten sposób uczenia się angażuje kreatywność i wyobraźnię. W formie różnych zabaw dzieci będą trenować i gimnastykować pamięć i tym samym opanowywać techniki, które sprawią, że w przyszłości, nauka będzie przyjemniejsza i bardziej efektywna.
 • Podczas kursu pielęgnujemy w dzieciach ciekawość świata i pasję do zgłębiania tajemnic nauki, dlatego prawie na każdych zajęciach, dzieci wykonują eksperymenty naukowe. Dzięki temu zaczynają dostrzegać głębszy sens uczenia się.
 • Dziecko podczas kursu, pozna i nauczy się stosować Trójstopniową technikę regulacji. Pomoże w tym nasza autorska Skala gotowości do nauki, która zachęca dzieci do wykonania trzech kroków, prowadzących do uzyskania optymalnego stanu skupienia i motywacji do nauki. Krok pierwszy to głaskanie jaszczurki czyli uspokajanie mózgu gadziego. Dziecko ma szansę wyciszyć się i opanować stres. Krok drugi to karmienie lwa czyli odkrywanie własnej wartości. Krok trzeci – budzenie olbrzyma to ćwiczenia aktywizujące zdolności językowe, matematyczne, artystyczne oraz społeczne dziecka.
 • Dzięki specjalnie skonstruowanemu treningowi ze wskaźnikiem, Twoje dziecko rozwinie pamięć, poszerzy swoje pole widzenia i wygimnastykuje oczy. To wszystko sprawi, że czytanie stanie się łatwiejsze i bardziej efektywne. Twoje dziecko nie tylko zacznie czytać szybciej, ale poprawi również rozumienie czytanego tekstu. Młodsi uczniowie na kursie rozwijają sprawność czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.

kursy szybkiego czytania Gliwice

 • Zajęcia prowadzone w formie gry fabularnej
 • Gniew smoka to specjalnie skonstruowana gra edukacyjna wydana w bardzo atrakcyjnej formie, która pomaga dzieciom opanować poprawną ortografię, tabliczkę mnożenia i potrzebne wzory matematyczne. Na zajęciach będą regularnie odbywać się rozgrywki, co mocno integruje grupę.
 • W programie biorą udział również rodzice. Specjalnie przygotowane warsztaty przybliżają rodzicom następujące zagadnienia:  emocjonalne podstawy sukcesu w szkole, indywidualne wzorce myślenia dziecka, rola ciała w procesie uczenia się, komunikacja, motywacja, jak pomóc dziecku z trudnościami w nauce w szkole.
 • Stawiamy nie tylko na naukę, ale również na budowanie samooceny dziecka.

Cena:

Cena zawiera: podręczniki i wszystkie niezbędne materiały dla dzieci potrzebne w czasie kursu.

Pierwsza rata/ wpisowa (materiały) 295 zł. Bezkosztowa rezygnacja do 11.09
Opłata ratalna po 325 zł .
Rabat dla rodzeństwa lub kontynuację, uczęszczanie na dwa kusy – 295 zł

Gliwice Zajęcia dla dzieci 6, 7, 8, 9, 10 lat


ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA
LUB UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI 🙂


Wypełnij formularz, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.​

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Akademia Nauki Gliwice, 44-100 Gliwice, ul. Hoblera 10. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zaprzestania ich przetwarzania.
Gliwice Zajęcia dla dzieci 6, 7, 8, 9, 10 lat