Przejdź do treści

Warsztaty dietetyczno-kulinarne dla dzieci

” Zdrowo i smacznie „

Dla dzieci w wieku 7 – 10 lat.

Zapraszamy na warsztaty dietetyczno-kulinarne prowadzone przez dietetyka klinicznego.

1. Zdrowe słodycze i desery

Sobota 7.10.2023 godz. 10:00

Czym byłoby dzieciństwo bez słodyczy? Często można usłyszeć takie komunikaty, jednocześnie mając z tyłu głowy, że słodycze nie uchodzą za zdrowe dla naszego organizmu. A może istnieje zdrowy deser, który dostarczy nie tylko radości z jedzenia, ale również będzie odżywczy dla dziecka?

Odpowiedź brzmi: TAK! Na warsztatach Twoje dziecko z pomocą dietetyka będzie mogło zrobić oraz skosztować taki deser, który potem możecie odtwarzać razem w kuchni.

Warsztaty trwają godzinę i składają się z części edukacyjnej oraz praktycznej.Warsztaty poprowadzi dietetyk kliniczny Weronika Gęgotek, która szuka prostych rozwiązań, aby sposób odżywiania był wspierający dla organizmu, ale równocześnie smaczny i nie zajmujący zbyt dużo czasu. Na co dzień pracuje między innymi z dziećmi borykającymi się z nadmierną masą ciała i mającymi trudności w jedzeniu.

dietetyk kliniczny Zabrze

Zapisz dziecko już dziś, przez specjalne miejsce w menu (formularzu). 🎈👨‍🍳👩‍🍳


Cena 50zł od dziecka/ pojedyncze zajęcia
Ilość miejsc ograniczona. Konieczna rezerwacja miejsc przez formularz i wpłata (zwrot możliwy do 7 dni przez warsztatami)
Wpłaty należy dokonać w rejestracji lub na rachunek bankowy:
PKO BP 34 1020 2401 0000 0802 0643 1821
W tytule prosimy wpisać: datę warsztatów, oraz imię i nazwisko dziecka.


Formularz zgłoszeniowy na warsztaty:

Wypełnij formularz.​

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna Akademia Nauki Gliwice, 44-100 Gliwice, ul. Hoblera 10. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, zaprzestania ich przetwarzania.

Sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.

zajęcia pozaszkolne Gliwice

Zajęcia dla dzieci 3-15 lat

Zajęcia rozwijające dla dzieci
pomagające dzieciom osiągać sukcesy
w szkole i w życiu osobistym.

Poradnia Gliwice

Oferta poradni

Diagnoza.
Terapia.
Rehabilitacja
.

Warsztaty dietetyczno-kulinarne dla dzieci Gliwice