Przejdź do treści

PSYCHOLOG Dla dzieci GLIWICE

Psycholog dla dzieci Gliwice.
Psycholog dziecięcy Gliwice

dobry psycholog Zabrze

Zakres zadań:

  • Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, młodzieży i dorosłych w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych, wspieranie mocnych stron uczniów oraz ustalanie form pomocy psychologicznej.
  • Spotkania indywidualne z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i nauczycielami prowadzone w celu niesienia pomocy psychologicznej.
  • Prowadzenie edukacji dotyczącej ochrony zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli,
  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych.

Zabrze diagnoza psycholog

Diagnoza

  • Celem diagnozy funkcjonalnej jest określenie poziomu funkcjonowania dziecka w poszczególnych sferach jego rozwoju. Określa jego mocne i słabe strony, wskazuje na deficyty rozwojowe oraz potencjał rozwojowy.
  • Na diagnozę funkcjonalną dziecka od 6 m-ca życia do 7 roku życia składają się wywiad z rodzicem, obserwacja swobodnej aktywności dziecka, obserwacja kierowana dziecka i pakiet testów diagnostycznych. Na tej podstawie wydawana jest opinia o funkcjonowaniu dziecka. Diagnoza obejmuje od 2 do 4 spotkań z psychologiem (liczba spotkań ustalana jest na pierwszej wizycie).
  • Psycholog przeprowadza również badanie przyczyn problemów z zachowaniem lub emocjami. Diagnoza ta skierowana jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Celem jej jest dobór odpowiedniego wsparcia dla dziecka.


Wsparcie Psychologiczne:

Troska o Twoje zdrowie psychiczne jest naszym priorytetem! Życie to pełna emocji podróż, a czasem nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi na trudne pytania czy radzić sobie z wyzwaniami, które stawia przed nami codzienność. Dlatego chcemy Cię zachęcić do „otwarcia drzwi”, do wsparcia psychologicznego.

Dlaczego Warto Skorzystać z Pomocy Psychologa?

1. Klucz do Szczęścia: Zdrowie psychiczne to klucz do pełniejszego życia. Psycholog to przewodnik, który pomaga odkryć Twoje mocne strony i budować trwałe poczucie szczęścia.

2. Nauka Samopoznania: Rozmowa z doświadczonym psychologiem to podróż do samego siebie. Odkrywasz swoje zasoby, radzisz sobie z trudnościami i zyskujesz lepsze zrozumienie swojego umysłu.

3. Redukcja Stresu i Wsparcie w Trudnych Chwilach: Życie niesie ze sobą wyzwania, z którymi czasem trudno sobie poradzić samemu. Psycholog to osoba, która pomaga znaleźć rozwiązania, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Nie czekaj! Skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem psychologów, gotowym pomóc Ci otworzyć drzwi do nowych możliwości. Dbając o zdrowie psychiczne, inwestujesz w lepsze jutro dla siebie lub swojego dziecka.

? Zadbaj o Siebie, o Swoje Dziecko, Zadbaj o Zdrowie Psychiczne!

W naszym centrum oferujemy profesjonalne wsparcie psychologiczne, indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Razem możemy pracować nad budową silniejszego, bardziej zrównoważonego życia.

psycholog dla dzieci Gliwice.

Cena:

Konsultacja- do 60 minut 170,00 zł

Terapia psychologiczna- 30 minut 110zł

Terapia psychologiczna- 50 minut 150 zł

Terapia psychologiczna grupowa – 2-4 osób 50 minut 100zł za os.

Diagnoza psychologiczna przyczyn problemów z zachowaniem lub emocjami – od 2 do 4 spotkań z wydaniem opinii – 170 zł/ spotkanie plus 70 zł – opinia.

Diagnoza funkcjonalna dla dzieci od 6 m-ca życia do 7 roku życia – od 2 do 4 spotkań z wydaniem opinii – 170 zł/ spotkanie plus 70 zł – opinia.psycholog dla dzieci Gliwice dziecięcy

Sprawdź z czego jeszcze możesz skorzystać.

zajęcia pozaszkolne Gliwice

Zajęcia dla dzieci 3-15 lat

Zajęcia rozwijające dla dzieci
pomagające dzieciom osiągać sukcesy
w szkole i w życiu osobistym.

Poradnia Gliwice

Oferta poradni

Diagnoza.
Terapia.
Rehabilitacja
.